ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція „Проблеми хіммотології”

20-24 вересня 2010 року за організації Українським науково-дослідним та навчальним центром хіммотології і сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та кафедри хіммотології Національного авіаційного університету заплановано проведення III Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми хіммотології».
Відвідування конференції дозволить об’єднати накопичений досвід та знання, обмінятися думками з колегами, презентувати нові наукові розробки, досягнення, продукцію, обговорити актуальні питання та проблеми напрямку, а також приємно провести час у теплій та дружній атмосфері серед друзів, вчених, колег, партнерів та однодумців.
Запланована організація Інтернет-конференції, мультимедійних презентацій, виставка наукових розробок, обладнання та продукції, презентація монографій, підручників та ін. Запрошені наукові співробітники та спеціалісти із України, Росії, Білорусії, Франції, Німеччини, Польщі, США, Китаю, Кореї, Фінляндії.
Тематика конференції:
— теоретичні аспекти хіммотології;
— авіаційна хіммотологія та авіапаливозабезпечення;
— хімічна технологія паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин;
— вплив властивостей паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин на хіммотологічну надійність, експлуатаційну технологічність та економічність техніки;
— паливнозаправні системи і комплекси;
— проблеми чистоти авіаційних паливно-мастильних матеріалів і безпека польотів;
— протиожеледна обробка в аеропортах;
— нанотриботехнології;
— присадки та добавки до паливно-мастильних матеріалів;
— альтернативні джерела енергії для двигунів транспортних засобів;
— проблеми допуску до виробництва та використання паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин.

Ресурс: http://www.nau.edu.ua/uk/Science/ConferenceNAU2010/xim/

palteh